Social media campaigns

Prawie 22 miliony Polaków korzystają z Facebooka. Oznacza to, że z całą pewnością będzie tam większość Twoich potencjalnych klientów. Warto wykorzystać ten kanał – ale i inne media społecznościowe – by zwiększyć liczbę leadów, a w efekcie także sprzedaż. Reklama w mediach społecznościowych może być skuteczną metodą promocji Twojego biznesu. Możesz zbudować z nami strategię, która pozwoli wykorzystać Twój potencjał.

Czy reklama w social mediach się opłaca?

Jak najbardziej, choć oczywiście wszystko zależy od tego, jak kampania zostanie przygotowana. Czy będzie zawierała ciekawe informacje, angażujące produkty i przybierze atrakcyjną formę prezentacji. Oraz od tego, jak duży będzie miała zasięg – a to już z kolei kwestia budżetu. Odpowiedź na pytanie: czy warto reklamować się w social mediach? brzmi: tak, pod warunkiem, że zrobisz to z głową.

Jak reklama w mediach społecznościowych wygląda w ROXX?

Przede wszystkim wspólnie ustalamy, co chcesz zaprezentować w ramach reklamy w mediach społecznościowych. Dalej – do jak szerokiego grona użytkowników social media chcesz dotrzeć i jakich odbiorców chcesz pozyskać. Sprawdzamy, które z dostępnych typów przekazów są dla nich atrakcyjne i w ten sposób dostosowujemy reklamę. Analityka kampanii reklamowych, którą oferujemy Ci także jako osobną usługę, pozwoli sprawdzić, czy nasze działania przyniosły zamierzone efekty, i w razie potrzeby je korygujemy.

Jeśli więc chcesz stać się widoczny w mediach społecznościowych, napisz do nas. Razem stworzymy kampanię w social mediach, która wypromuje Twoją ofertę.

Zobacz też nasze inne realizacje