Print Design

Hasło „materiały reklamowe” wydaje się obejmować całkiem spory zakres prac. I tak jest w istocie. W ROXX zajmujemy się ich wytwarzaniem na różne sposoby. Po co? By wesprzeć Cię w promowaniu Twojej marki. Sprawdź, jak wiele możemy dla Ciebie zrobić.

Jakie są rodzaje materiałów reklamowych?

Materiały reklamowe dla firm obejmują wszystko to, co może służyć zwiększeniu widoczności i rozpoznawalności Twojej marki i Twoich produktów. Klasyczna ich forma to druk, obecnie powszechna jest także jej animowana i cyfrowa forma. Tu, jak w wielu innych obszarach marketingu, ogranicza Cię tylko wyobraźnia.

Skąd mam wiedzieć, jakich potrzebuję?

To, które z proponowanych przez nas materiałów reklamowych będą dla Ciebie najlepsze, określamy na podstawie kilku czynników. Pierwszym z nich jest Twój biznes albo produkt. Dalej – do kogo chcesz dotrzeć i jak szeroko chcesz być rozpoznawany. Z jakimi wartościami się kojarzyć, a jakich połączeń unikać. Czy masz już identyfikację graficzną, a jeśli tak – jakie są zasady jej wykorzystywania i tak dalej, i tak dalej. Wszystko to zostaje ujęte w perspektywie Twojego budżetu. Razem decydujemy o tym, co zrobimy w ramach przygotowania dla Ciebie materiałów reklamowych, a jakich działań nie będziemy podejmować.

Jakie materiały reklamowe dla firm robimy w ROXX?

W ROXX zajmujemy się materiałami reklamowymi w każdej ich wersji. Możemy przygotować dla Ciebie reklamę cyfrową lub analogową, a także połączyć oba te działania w jedną spójną komunikację. Nasze działania promujące obejmują:

tworzenie animacji 3D
— różne formy reklamy drukowanej
projekty POS
— reklamy w internecie

Skontaktuj się z nami, jeśli różnorodne materiały reklamowe są tym, czego potrzebujesz. Wspólnie opracujemy kampanię reklamową.

Zobacz też nasze inne realizacje