Adwords Campaigns

Kampanie Google Ads to jeszcze jeden ze sposobów na to, by przypomnieć się użytkownikowi i zaprezentować mu swoje produkty. Dobrze współgrają z działaniami pozycjonerskimi i uzupełniają je, choć oczywiście mogą też być prowadzone niezależnie. Jeśli chcesz, zaplanujesz kampanie reklamowe z ROXX.

Na czym polega marketing w Google Ads?

Marketing Google Ads polega na prezentowaniu użytkownikowi, wybranemu na podstawie jego własnej aktywności w wyszukiwarce, Twojej reklamy. To, który banner wyświetli się w przestrzeni reklamowej, zależy od tego, jaką jakość według Google reprezentuje dana reklama, oraz najwyższej możliwej stawki CPC (cost per click, kosztu za kliknięcie), którą ustalasz sam, jako reklamodawca. Jedną z zalet kampanii Google Ads jest możliwość podjęcia działań remarketingowych, które polegają na ponownym wyświetleniu reklamy użytkownikowi, który odwiedził już Twoją stronę lub aplikację, ale z jakiegoś powodu nie wygenerował konwersji (określonej operacji, która powinna zaistnieć w wyniku Twoich działań marketingowych), na której Ci zależało.

Dlaczego warto inwestować w takie kampanie?

W kampanie Google Ads warto inwestować, ponieważ to elastyczna metoda reklamy. Prezentuje Twoje treści tylko tym użytkownikom, którzy mogą być nimi zainteresowani. Dzięki temu nie tracisz środków na docieranie z produktem do osób, które i tak nie będą chciały go kupić.

Jak prowadzimy kampanie Google Ads w ROXX?

To, jak będzie wyglądała kampania Google Ads w ROXX, zależy w głównej mierze od jej budżetu. Na tej podstawie określimy jej zakres i zasięg.

Zobacz też nasze inne realizacje