Advertising Campaigns

O tym, że kampanie reklamowe są konieczne, byś dał znać światu o istnieniu swojej marki albo swojego produktu, nie musimy Cię chyba przekonywać. Powiemy Ci za to, na jak wiele sposobów możemy je dla Ciebie przeprowadzić.

Rodzaje kampanii reklamowych w sieci

Online marketing to współcześnie jeden z największych, najpopularniejszych, najprężniej się rozwijających i dających największe możliwości kanałów. Content marketing, Google Ads, pozycjonowanie i reklama w mediach społecznościowych to pojęcia, które pojawiają się przy tej okazji. Content marketing to strategia oparta na pozyskiwaniu odbiorców poprzez udostępnianie rzetelnych, wartościowych i ciekawych treści, które powodują zaangażowanie użytkownika. Google Ads to system reklamowy Google, który bazuje na linkach sponsorowanych. Wreszcie pozycjonowanie, czyli zwiększanie widoczności Twojej strony w wyszukiwarkach. Wszystkie te usługi oferujemy Ci w ROXX.

„Analogowe” kampanie promocyjne, czyli jakie?

Tradycyjne kampanie promocyjne to reklama outdoor oraz projekty POS i wszystko, co z nimi związane. Dziś najczęściej są dopełnieniem działań marketingowych w sieci i tworzą spójną całość. Wciąż jednak możesz zdecydować się na nie w ROXX jako na osobną usługę.

Jakie kampanie są najskuteczniejsze?

Najlepsze efekty przynoszą kampanie reklamowe, które zakładają dokładne poznanie tego, co ma być promowane, oraz rzetelne ustalenie tego, kto ma być ich grupą docelową. Targetowanie kampanii reklamowych sprawia, że nie chybiają i trafiają do tych, którzy mogą być zainteresowanie Twoim produktem. To, kto jest odbiorcą, właściwie determinuje całą akcję: jej formę, środki przekazu, identyfikację graficzną, język i timing. Regularnie przez cały czas trwania kampanii należy też badać, czy przynosi założone efekty, i audytować ją.

Jak tworzymy kampanie reklamowe w ROXX?

Kiedy tworzymy kampanie marketingowe w ROXX, zaczynamy zawsze od poznania Ciebie, Twojej marki i Twojego produktu. Ustalamy grupę docelową i do niej dostosowujemy formę przekazu i jego treść. Możesz za to zobaczyć, jak to robiliśmy do tej pory, w naszym portfolio.

Zobacz też nasze inne realizacje